Filety z makreli w sosie barbecue King Oscar 160 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Filety z makreli w sosie barbecue King Oscar 160g
Parametry produktu
| Składniki | Ryba - filety z makreli, sos barbecue (35%) - koncentrat pomidorowy, woda, cukier trzcinowy, pasta chipotle 3,4% (papryka chipotle, puree pomidorowe, cebula, ocet, olej rzepakowy, cukier, sól, papryka, czosnek), ocet spirytusowy, olej roślinny (patrz nadruk w kodowaniu: r-rzepakowy, s-sojowy), sól, substancja zagęszczająca: guma guar; barwnik: karmel e150c; aromaty dymu wędzarniczego. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: thai union poland sp. z o.o. ulica i numer: strzebielinko 22 kod pocztowy i miasto: 84-250 gniewino pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 164 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1101 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwasy Omega 3 | 4,1 g/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 54 %RWS |
| Witamina D | 2,7 μg/100g |