Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami 280g Lisner X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Unikalna kompozycja smakowa dopasowana do pory roku
Parametry produktu
| Składniki | 32% filety ze śledzia atlantyckiego*, olej rzepakowy, woda, 9,6% śmietana, 7,1% grzyby konserwowe (4,7% pieczarki, 1,2% kurki, 1,2% grzyby nameko), 6% cebula marynowana, cukier, jogurt (mleko, skrobia), 2% smażona cebula z grzybami [1,1% cebula, 0,6% suszone maślaki, olej rzepakowy, mieszanka przyprawowa (warzywa suszone, wzmacniacz smaku: e621; hydrolizat białka sojowego, barwnik: ryboflawiny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), pieprz], sól, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, żółtko jaja, aromat grzybowy (zawiera mleko), ekstrakty (papryki i kurkumy), regulator kwasowości (kwas octowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). produkt może zawierać: gorczycę, skorupiaki i seler. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 280 g |
| Pojemność | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Bałtyckie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 26 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | od +2C do +7C |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1333 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E101 Ryboflawina, E330 Kwas cytrynowy, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Barwnik, Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | E621 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e101 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e330 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 17,6 % |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | D |