Filety śledziowe w kremie pomidorowym Lisner 175g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Filety śledziowe w kremie pomidorowym to pyszna i zdrowa przekąska o dużej zawartości drogocennych kwasów Omega-3.
Parametry produktu
| Składniki | 50% solone filety ze śledzia atlantyckiego [śledź (clupea harengus)*, sól], 50% krem pomidorowy [woda, 16% koncentrat pomidorowy , cukier, sól, olej rzepakowy, cebula suszona mielona, mąka pszenna, modyfikowana skrobia kukurydziana, przyprawy: pieprz czarny, ekstrakt ziela angielskiego), kwasy tłuszczowe omega-3, kwasy tłuszczowe omega-6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 175 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lisner Poznań Sp. z o.o. Sp. k. Ulica i numer: ul. Strzeszyńska 38/42 Kod pocztowy i miasto: 60-479 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 273 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 181 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 752 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10,9 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,5 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|