Filety śledziowe ala Matjes w oleju 250g Fisherking X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Filety śledziowe lekko solone ala Maties w oleju 250g.
Parametry produktu
| Składniki | Filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus), bez skóry, solone, w oleju rzepakowym, a’la Matjes. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3. Składniki: solone filety ze śledzia atlantyckiego bez skóry (80%) [filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus)***, sól, przyprawy, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu; glukoza, substancja konserwująca: benzoesan sodu], olej rzepakowy (20%). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Solone |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Norweskie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Skagerrak i Kattegat |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2025-05-09 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Contimax SA Ulica i numer: Partyzantów 12C Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 292 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1206 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 4,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |