Fasola czerwona 2,5kg Kotliński Gastro X4
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Gotowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola czerwona |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Fasola czerwona, woda, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 2,1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,53 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego KOTLIN Sp z o.o.Ulica i numer: Poznańska 42Kod pocztowy i miasto: 63-220 Kotlin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |