Farba Podkładowa 400ml Czarna
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Znakomicie przyczepna do podłoża, posiada właściwości antykorozyjne w stosunku do stali. Matowa powłoka farby zapewnia doskonałą przyczepność farb i emalii nawierzchniowych. Wyrób przeznaczony do gruntowania i zabezpieczania przed korozją elementów stalowych i żeliwnych. Zalecany do malowania nowych maszyn, konstrukcji przemysłowych, ogrodzeń, barierek itp. Oraz do ich renowacji. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Kolor - według oznaczenia na opakowaniu; gęstość - 0,7 kg/l; czas schnięcia pojedynczej powłoki - 10 minut
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
|---|---|
| Pojemność | 400 ml |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | H222 – skrajnie łatwopalny aerozol. h229 – pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. h315 – działa drażniąco na skórę. h319 – działa drażniąco na oczy. h336 – może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. h373 – może powodować uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon polska spółka o ograniczoną odpowiedzalnością ulica i numer: witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Wydajność | 4 m²/l |
| Czas schnięcia | 1,5 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji min | 5 °C |
| Temperatura aplikacji max | 30 °C |
| Rodzina kolorów | Czarny |
| Zawartość LZO w produkcie | 1 g/l |
| Gwarancja | zgodnie z datą przydatności |