Fantasia płatki czekoladowe 102g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Danone Fantasia Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie to Twoja chwila przyjemności. W dwufazowym kubeczku znajdziesz kremowy jogurt i płatki w czekoladzie. Możesz je wymieszać lub zjeść osobno - tak, jak lubisz. Sięgnij po ulubiony smak Danone Fantasia kiedy tylko zechcesz. To przepyszna przekąska o każdej porze dnia.
Pozwól sobie na chwilę przerwy! Każda łyżeczka pomoże Ci celebrować wyjątkowy moment przyjemności. Poznaj też Danone Fantasia z innymi dodatkami!
Moja Fantasia. Moja chwila."
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | Składniki: jogurt: [mleko odtłuszczone, śmietanka, cukier, żywe kultury bakterii jogurtowych, mleko odtłuszczone w proszku], kukurydziane płatki w czekoladzie: [mąka kukurydziana 3,5 %, cukier, tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, sól, emulgator: lecytyny (soja, słonecznik); słód jęczmienny, aromat waniliowy]. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 102 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 656 kJ |
| Wielkość porcji | 102 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,4 g |
| Cukry | 13,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,9 g |