Fantasia Gwiazdki 102g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Danone Fantasia Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie znajduje się w dwufazowym kubeczku. Dzięki niemu możesz zdecydować, jak chcesz jeść Danone Fantasia. Wymieszaj kremowy jogurt z pysznymi gwiazdkami w czekoladzie lub zjedz je osobno. Pozwól sobie na chwilę przerwy i celebruj wyjątkowy moment przyjemności!
Czy już wybrałaś swój ulubiony smak? Poznaj je wszystkie i odkryj nową ulubioną przekąskę kiedy tylko zechcesz. Zjedz Danone Fantasia, kiedy chcesz i ciesz się chwilą dla Ciebie!
Moja Fantasia. Moja chwila."
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | Składniki: jogurt: [mleko odtłuszczone, śmietanka, cukier, żywe kultury bakterii jogurtowych, mleko odtłuszczone w proszku], zbożowe gwiazdki w czekoladzie [cukier, mąka pszenna 3,0 %, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, mąka pszenna pełnoziarnista 0,7 %, słodowana mąka pszenna 0,1 %, słodka serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (palmowy), substancja glazurująca: guma arabska; syrop glukozowy, sól, emulgator: lecytyny (soja); aromat waniliowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 102 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 156 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 650 kJ |
| Wielkość porcji | 102 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,2 g |
| Cukry | 13,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,7 g |