Fantasia Brzoskwinia 118g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Danone Fantasia jogurt kremowy z brzoskwiniami znajduje się w dwufazowym kubeczku. Możesz zdecydować, jak chcesz go zjesz. Delektuj się kremowym jogurtem i brzoskwiniowym smakiem razem lub osobno - tak, jak lubisz najbardziej. Wybór należy tylko do Ciebie.
Oderwij się na moment od codziennych obowiązków. Celebruj przyjemność i poznaj Danone Fantasia także z innymi dodatkami. Znajdź swój ulubiony!
Moja Fantasia. Moja chwila.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Brzoskwiniowy |
| Składniki | Składniki: mleko odtłuszczone, wsad owocowy (brzoskwinie 11,4 %, cukier, przecier brzoskwiniowy odtworzony 1,3 %, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: pektyny; aromat, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany wapnia, cytryniany sodu; barwnik: karoteny), śmietanka, cukier, żywe kultury bakterii jogurtowych, mleko odtłuszczone w proszku. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 118 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 135 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 501 kJ |
| Wielkość porcji | 118 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,3 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,6 g |