Fanex majonez wyborowy gęsty 5 kg worek X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszny majonez wysokiej jakości, przygotowany na bazie receptur. Jego gęsta, kremowa konsystencja i nowy, łagodny smak przypadnie do gustu każdemu mistrzowi kuchni.
Parametry produktu
| Składniki | Olej rzepakowy, woda, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, barwnik: kurkumina), cukier, żółtko jaja w proszku, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, substancje zagęszczające (e412, e415), substancje konserwujące (e202, e211), barwnik (e160a), przeciwutleniacz (e385). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 5,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fanex sp. z o.o. ulica i numer: radonice 5a kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 96 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 429 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1772 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E160a Karoteny, E100 Kurkumina, E412 Guma guar, E415 Guma ksantanowa, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu, E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Przeciwutleniacz, Substancja zagęszczająca, Substancja konserwująca |