Fanex Sos arabski pikantny 950g X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Świat kuchni arabskiej w ostrej odsłonie. Intensywny sos o wyrazistym smaku zaspokoi podniebienia smakoszy, gustujących w pikantnych dodatkach. Podany z mięsem, kebabem czy pizzą zamieni potrawę w wyrafinowane dzieło kulinarne. Polecamy do wszelkich dań orientalnych, ale także w kuchni, jako niespodziewany, ale nadający charakteru każdej potrawie dodatek.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Pikantny |
| Smak | Pikantne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do każdego rodzaju potraw |
| Składniki | Woda, olej rzepakowy, cukier, musztarda (woda, ocet, gorczyca, sól, cukier), skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, przyprawy, sól, koncentrat pomidorowy, białka MLEKA, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu), aromat, barwnik (ekstrakt z papryki), |
| Zawartość netto | 950 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fanex Sp. z o.o. Ulica i numer: Radonice 5A Kod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 306 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1266 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|