Fanex Sos Duński Remoulada 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Remoulade |
| Smak | Kapusta, Ogórkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia, bez dodatkowego przetwarzania lub jako półprodukt. nie może być spożywany przez osoby uczulone na obecne w składzie alergeny. |
| Składniki | woda, olej rzepakowy, cukier, warzywa suszone 4,5%, musztarda (woda, ocet spirytusowy, GORCZYCA, cukier, sól), ocet spirytusowy, sól, przyprawy (zawierają GORCZYCĘ), skrobia modyfikowana, białka MLEKA, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA). |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Producent: | Fanex Sp. z o.o.Ulica i numer: Radonice 5AKod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1266 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 306 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E412 Guma guar, E415 Guma ksantanowa, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu, E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, E270 Kwas mlekowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca, Substancja konserwująca, Przeciwutleniacz, Regulator kwasowości |