Fanex Musztarda Sarepska 5,8 kg
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczna Musztarda Sarepska marki Fanex to produkt najwyższej jakości. Można ją rozpoznać po wyjątkowo kremowej konsystencji, a także wyrazistym, ostrym i pełnym aromatów smaku. Do stworzenia musztardy wykorzystano gorczycę sarepską, a raczej jej ziarna – to właśnie im produkt zawdzięcza swoją nazwę oraz charakterystyczny, głęboki smak.
Najlepsza musztarda to taka, która idealnie komponuje się z takimi klasykami jak mięsa z grilla, a także hot-dogi czy hamburgery. Na jej bazie z powodzeniem można przygotować inne potrawy, a także aromatyczny sos musztardowy do kurczaka czy lekkie, ale wyraziste w smaku dressingi do sałatek. To produkt wszechstronny, który powinien zagościć w każdej kuchni!
Parametry produktu
| Składniki | Woda, ocet spirytusowy, GORCZYCA biała, GORCZYCA czarna, cukier, sól, przyprawy, barwnik (kurkumina). |
|---|---|
| Rodzaj | Sarepska |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 5,8 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 6,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fanex Sp. z o.o. Ulica i numer: Radonice 5A Kod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 104 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 437 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |