Fanex Majonez sałatkowy 4 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Z połączenia wysokiej jakości oleju, idealnie przyprawionej musztardy oraz innych, sekretnych składników, powstał majonez sałatkowy marki Fanex – idealny do pieczonych i surowych warzyw, mięs, dekorowania i innych kulinarnych eksperymentów, które tylko przyjdą Ci do głowy!
Majonez Fanex perfekcyjnie połączy ze sobą składniki każdej sałatki, świetnie uzupełni smak zwykłej kanapki, odmieni oblicze frytek i stworzy idealny duet z jajkami gotowanymi na twardo. A jeśli uwielbiasz tworzyć własne sosy i dodatki, polecamy połączenie majonezu sałatkowego z innymi składnikami – świeżymi ziołami, czosnkiem, przyprawami czy sokiem z cytryny. Stworzysz w ten sposób imprezowy dip, któremu nikt nie będzie się mógł oprzeć!
Parametry produktu
| Składniki | Olej rzepakowy 50%, woda, cukier, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól), żółtko jaja w proszku 2,5%, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa edta), barwnik (karoteny), substancja konserwująca (sorbinian potasu). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 4 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 4,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fanex sp. z o.o. ulica i numer: radonice 5a kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 100 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 497 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2046 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 52 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E160a Karoteny, E202 Sorbinian potasu, E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, E412 Guma guar, E415 Guma ksantanowa |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Substancja konserwująca, Przeciwutleniacz, Substancja zagęszczająca |