FINISH zestaw płyn nabłyszczający 400ml+sól 1,5kg X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sól ochronna
Osady z kamienia mogą szybko zmniejszyć wydajność zmywarki. Czystość soli Finish to 99.9%, sól jest specjalnie granulowana do używania w zmywarkach. Jej czystość zapewnia skuteczne działanie urządzenia zmiękczającego wodę i dzięki temu przeciwdziała osadzaniu się kamienia na naczyniach i w zmywarce. Pomaga również chronić przed plamami i zaciekami, które pojawiają się na naczyniach i szkle.
Parametry produktu
| W zestawie | Finish płyn nabłyszczający 400ml + Finish sól do zmywarki 1,5kg |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 1,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/81/78/817843.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Skład | Płyn nabłyszczający 5-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne. środki konserwujące: methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, potassium sorbate sól chlorek sodu |
| Sposób użycia | Napełnić dozownik solą zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. aby uzyskać najlepszy efekt, należy często sprawdzać poziom soli i regularnie uzupełniać dozownik solą finish. jest to szczególnie zalecane w przypadku terenów, na których występuje twarda woda. sposób użycia: regularnie uzupełniaj odpowiedni zbiornik płynu nabłyszczającego |
| Zastosowanie | dodatki do zmywarki |
| Zawartość nominalna | 1,5 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |