Emmi Fondue Original 400g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oryginalny ser fondue, który po przygotowaniu zgodnie ze wskazówkami podanymi na opakowaniu wyczaruje potrawę z sera wg oryginalnej szwajcarskiej receptury. Fondue Original serwowany jest z odpowiednio przyrządzonym pieczywem lub warzywami. Ser produkowany jest z mleka krowiego, pasteryzowanego. Zawiera min. 40% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Składniki | Ser 52% (mleko krowie, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka zwierzęca , sól), białe wino, woda, mąka ziemniaczana, wiśniówka, sól, sól emulgujące: e339, przyprawy. stabilizator: mączka chleba świętojańskiego. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Szwajcaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 14 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1010 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1010 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |