'Emine Special Reserve Shiraz 0,75l X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Emine Special Reserve, to wyjątkowe czerwone wino wytrawne zawdzięczające swój unikalny charakter procesowi dojrzewania w dębowych beczkach. Charakteryzuje się aromatami borówek i czarnych porzeczek oraz delikatnie pikantnym smakiem z długim finiszem.
Najlepiej smakuje podawane do : czerwonego mięsa, serów, pizzy, burgerów
temperatura serwowania: 16-18°C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Syrah/Shiraz |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Baranina, Cielęcina, Dania pikantne, Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Kaczka, Makarony, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Pasztety, Sery pleśniowe, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Rok produkcji | 2016 |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Region pochodzenia | Thracian valley |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Winnica | Vinex Slavyantsi AD |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 125 ml |