Elmas rogalik z kremem o smaku waniliowym i nadzieniem wiśniowym 60 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna biała, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy, rzepakowy) w różnych proporcjach, woda, cukier, syrop glukozowy, drożdże, sól jodowana, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, poliglicerynowe estry kwasów tłuszczowych, lecytyna sojowa), wanilina, konserwanty (propionian wapnia, kwas sorbinowy), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), stabilizator (guma ksantanowa). nadzienie o smaku waniliowym 14% (syrop glukozowy, woda, olej roślinny palmowy, cukier, serwatka w proszku, mleko w proszku pełne, skrobia modyfikowana, alkohol etylowy , jajko w proszku pełne, emulgatory (lecytyna sojowa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), konserwant (sorbinian potasu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), środek zagęszczający (karboksymetyloceluloza sodowa), wanilina, aromaty (orzechy, wanilia 0,1%).nadzienie wiśniowe 9% (syrop glukozowy, cukier, owoce (jabłka, wiśnie 5%), woda, skrobia modyfikowana, barwnik (antocyjany), stabilizator (celuloza), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy).może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych i produktów pochodnych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Rumunia |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Producent: | italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 72 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 415 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1741 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |