'El Jimador Reposado Tequila700 ml 38% X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
El Jimador® to wysokiej jakości oryginalna tequila wypełniona autentycznym duchem prawdziwej meksykańskiej natury. Tworzona w 100% z niebieskiej agawy w procesie produkcji i butelkowana w posiadłości Casa Herradura, której tradycja sięga 1870 roku. El Jimador® ma łagodny i idealnie zbalansowany smak, który łatwo polubić. Mianem el jimador nazywany jest mężczyzna odpowiedzialny za zbiór agaw, pracujący z dumą, ale i wielką dbałością. Ta dbałość widoczna jest we wszystkich etapach tworzenia El Jimador® i to ona sprawia, że z każdym rokiem ta tequila zyskuje kolejnych miłośników.
Parametry produktu
| Rodzaj | Tequila |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Meksyk |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Łagodny |
| Smak | Cynamonowy, Cytrusowy |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | El Jimador® to wysokiej jakości oryginalna tequila wypełniona autentycznym duchem prawdziwej meksykańskiej natury. Tworzona w 100% z niebieskiej agawy w procesie produkcji i butelkowana w posiadłości Casa Herradura, której tradycja sięga 1870 roku. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |