Opis szczegółowy
KOCHAMY DOBRĄ KAWĘ. I ty możesz ją spróbować.
Bella Italia w domu?
Nasze charakterystyczne ziarna są ciemno palone, dokładnie we włoskim stylu. Po prostu delizioso – idelane do przyrządzenia Cappuccino lub Latte Macchiato!
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Crema |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Kawa ziarnista palona |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tchibo warszawa sp. z o.o. ulica i numer: dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |