E.Wedel Pawełek Słony karmel 45g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Batonik z nadzieniem karmelowym solonym w mlecznej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu).
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy, Karmelowy |
|---|---|
| Dodatki | Z karmelem, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, mleko zagęszczone słodzone, czekolada biała karmelowa 9 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, proszek karmelowy 10 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), cukier, masło, aromat), serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (lecytyny sojowe i e 476), sól], syrop glukozowy, alkohol etylowy (2 %), substancje utrzymujące wilgoć (sorbitole, inwertaza), sól (0,4 %), aromat. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | -2 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 527 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,27 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 27,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 458 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 206 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10,3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 864 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,59 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4,2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 22,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 30,9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11,2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |