E.Wedel Cukierki Mieszanka WW w czekoladzie mlecznej 227g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cukierki czekoladowo-orzechowe arachidowe z wafelkami w czekoladzie mlecznej
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | orzechowy, czekoladowy |
| Zawartość netto | 227 g |
| Dodatki | Z czekoladą mleczną, Z wafelkami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, czekolady mleczne 20,5 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), mleko pełne w proszku, listki waflowe 8,8 % (mąka pszenna, mąka żytnia, zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, jaja w proszku, maltodekstryna, emulgator: lecytyny sojowe, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu; sól), miazga kakaowa (7 %), tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (z mleka), miazga z orzeszków arachidowych (1,5 %), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny sojowe), aromat. czekolady mleczne: masa kakaowa minimum 32 % i 29 %, masa mleczna minimum 14 % i 17 %. może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 214 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 531 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2217 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 284 kJ |
| Wielkość porcji | 12,8 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3,4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1,8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7,2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 18 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |