E. Wedel Wielkanocne jajeczka karmelowe w czekoladzie mlecznej 104g X14
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pralinki z czekolady mlecznej z nadzieniem o smaku karmelowym z płatkami karmelowymi i chrupkami.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 104 g |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z karmelem, Z chrupkami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 49% (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), płatki karmelowe 0,7% (cukier, syrop glukozowy), chrupki zbożowe 0,7% (mąka pszenna 69%, cukier, mąka ze słodu pszennego 10%, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, emulgator: lecytyny, sól, aromat waniliowy), emulgator (lecytyny sojowe), aromat, barwniki (kurkumina, ekstrakt z papryki). czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 26%, masa mleczna minimum 19%. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 183 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 550 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2295 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |