E. Wedel WW kokos 47 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
E. Wedel WW kokos 47 g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Kokos |
| Zawartość netto | 47 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 73% (cukier, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe i e476, aromat), mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (z mleka), wiórki kokosowe (2,6%), mleko pełne w proszku, mąka żytnia, zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, aromaty, jaja w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), maltodekstryna, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu), miazga z orzechów arachidowych, sól. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29%, masa mleczna minimum 17%. może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 319 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 24,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2176 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1023 kJ |
| Wielkość porcji | 47 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,3 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6,8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 35 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 26,9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10,5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera olej palmowy | Tak |