E. Wedel Ptasie Mleczko Cytrynowe w czekoladzie deserowej 340g X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Delikatna pianka w czekoladzie deserowej.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Cytrynowy |
| Zawartość netto | 340 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada deserowa 30% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, syrop glukozowy, masło, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), roztwór cukru inwertowanego, białko jaja w proszku, substancja żelująca (agar), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (e 202), wsad cytrynowy (cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, zagęszczony sok cytrynowy, stabilizatory: pektyny, mączka chleba świętojańskiego, regulator kwasowości: e 524, aromat, barwnik: kurkumina), aromat, barwnik (kurkumina). czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 47%. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lotte Wedel Sp. z o.o. Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30 Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 441 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1847 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 174 kJ |
| Wielkość porcji | 9,4 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2,1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0,6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <0,2 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2,1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 36 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu, E476 Polirycynooleinian, E524 Wodorotlenek sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca, Emulgator, Regulator kwasowości |
| Zawiera aromaty | Tak |