E. Wedel Czekolada gorzka o smaku espresso 100 g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czekolada gorzka z nadzieniem o smaku espresso to propozycja stworzona przez naszych czekoladników dla prawdziwych wielbicieli kawy. Oryginalna wedlowska czekolada podkreśla intensywny smak aromatycznego espresso. Dzięki tej kompozycji codzienne, małe przyjemności stają się jeszcze bardziej przyjemne.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Kawowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: Czekolada gorzka 50% (Cukier, Miazga kakaowa, Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz mleczny, Emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, Sól, Aromat), Cukier, Tłuszcz roślinny (palmowy), Mleko pełne w proszku, Serwatka w proszku (z mleka), Pasta kawowa (3,8%) (Kawa 63%, Tłuszcz roślinny (rzepakowy), Emulgator: lecytyny sojowe), Kawa mielona (1%), Aromat, Emulgator (lecytyny sojowe), Barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy). Czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 50%. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lotte Wedel Sp. z o.o. Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30 Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada gorzka z nadzieniem o smaku espresso to propozycja stworzona przez naszych czekoladników dla prawdziwych wielbicieli kawy. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2208 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 442 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10,4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3,7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |