Opis szczegółowy
Wafle kukurydziane o smaku zielonej cebulki to produkt niskotłuszczowy - zawierają jedynie 1.8 g tłuszczu w 100 g produktu. Nie zawierają natomiast glutenu. Powstały bez dodatku glutaminianu monosodowego.Wafle DZIK® stworzone zostały z myślą o osobach, które dbając o swoje zdrowie i sylwetkę tęsknią za smakiem wyrazistych, chrupiących przekąsek. Nasz produkt może stanowić element zdrowej, zrównoważonej diety.
Parametry produktu
| Typ | Wafle kukurydziane |
| Smak | Cebulowy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Składniki | Kukurydza 45%, grys kukurydziany 45%, przyprawa o smaku cebulowym 10% [sól, cebula, słodka serwatka w proszku (zawiera mleko), cukier, aromaty (zawierają mleko), pietruszka, przyprawy]. produkt może zawierać sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wk sp. z o. o. ulica i numer: mszczonowska 13 kod pocztowy i miasto: 05-090 janki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 379 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1607 kJ |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość błonnika | 1,7 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |