Dzik Baton Proteinowy Słony Karmel 73 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Baton proteinowy o smaku słonego karmelu z pastą o smaku słonego karmelu w mlecznej czekoladzie.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Karmelowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 73 g |
| Składniki | Czekolada mleczna bez dodatku cukru (16%) [substancja słodząca: maltitole; tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny; aromat], substancja utrzymująca wilgotność: glicerol; pasta o smaku karmelowym (12,4%) [inulina z korzenia cykorii, mleko pełne w proszku, woda, tłuszcz kakaowy, olej słonecznikowy, substancja trzymająca wilgoć: glicerol, aromat, emulgator: lecytyny; sól]. kazenian wapnia (z mleka) (9,2%), hydrolizowane peptydy kolagenowe (8,6%), koncentrat białka serwatkowego (z mleka) (8,6%) [koncentrat białka serwatkowego (z mleka), emulgator lecytyny], ekstrudat sojowy (8,5%) [białko sojowe, skrobia z manioku, sól], białko sojowe (8,2%), koncentrat białek mleka (5,4%), olej rzepakowy, woda, substancja słodząca: maltitole; sól (0,4%), aromaty, substancja zagęszczająca: guma akacjowa; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; [przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. może zawierać orzeszki ziemne i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2026-04-21 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Bvc-rspo-sk001104 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wk sp. z o. o. ulica i numer: mszczonowska 13 kod pocztowy i miasto: 05-090 janki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 30 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,91 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 278 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1594 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1164 kJ |
| Wielkość porcji | 73 g |
| Zawartość białek | 41 g |
| Zawartość błonnika | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E965 Maltitol, E322 Lecytyny, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E422 Glicerol, E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |