Duża Blacha Ciasto jogurtowe 640g Delecta X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ciasto jogurtowe Delecta to wyśmienita propozycja dla całej rodziny. To wyjątkowe połączenie smaku dzięki dodatkowi jogurtu oraz puszystej konsystencji Ciasto jest bardzo łatwe i szybkie w przygotowaniu. Dodatkowo ciasto możesz wzbogacić ulubionymi owocami lub przełożyć kremami, konfiturami, udekorować polewą, cukrem puder, czym tylko lubisz
Parametry produktu
| Typ | Babka |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Zawartość netto | 640 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 5,5% (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowych); mąka ryżowa, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu); maltodekstryna, substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar; aromat. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,39 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 132 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1586 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 555 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|