Opis szczegółowy
Czekolada mleczna w stylu dubajskim z nadzieniem orzechowym i ciastem Kadayif
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | Orzechowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Składniki: cukier, orzechy laskowe 32 %^1, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), ciasto kadayif 9 %1 (mąka pszenna, woda, skrobia kukurydziana, olej słonecznikowy, sól), miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone, pasta z orzechów laskowych 0,5 %, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny, aromat orzecha laskowego (zawiera orzechy laskowe), sól, aromat, pasta z orzeszków arachidowych. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 31 %, masa mleczna minimum 20 %. może zawierać inne orzechy, jaja, soję i inne zboża zawierające gluten. ^1 w nadzieniu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: millano społka z ograniczoną odpowiedzialnościa s.k.a ulica i numer: wysogotowska 15 kod pocztowy i miasto: 62-081 przeźmierowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Dubai style |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 297 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 297 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 32 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 575 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 402 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2392 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1674 kJ |
| Wielkość porcji | 70 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 20 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 61 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 32 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |