Opis szczegółowy
Drożdże włoskie o dużej sile fermentacji do pizzy i ciast drożdżowych.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Frakcja materiałowa | Metal |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
| Składniki | Drożdże piekarskie (saccharomyces), emulgator: e491 |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kuchnie świata s.a. ulica i numer: gdańska 34 kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1404,48 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 43,7 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,25 g |
| Cukry | 14 g |
| Wartość energetyczna kcal | 336 kcal |