Dreft intense dark 1 l koncentat do płukania (40 prań)
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Pranie w pralce 4-5 kg- 25ml- 40ml koncentratu; pranie ręczne 10l wody- 25 ml koncentratu |
| Skład | 5-15% środków powierzchniowo kationowych, monochlorowodorek dodecyloguanidyny, perfumy, benzyl salicylate, citronellol, hexyl cinnamal, limonene, linalool |
| Dozowanie | 25-40ml |
| Zapach | Kwiatowy |
| Dodatkowe właściwości | Zmysłowe zapachy na bazie szlachetnych perfum, przeciwstarzeniowe z kolagenem |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 40 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 40 ml |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/45/4/1145472.docx |
| Zagrożenie | Nie |
| Producent: | brand distribution sp. z o.o. ulica i numer: św. rocha 8 kod pocztowy i miasto: 15-879 białystok pl |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Nie |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Okres przydatności | 24 mies. |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Nie |
| Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) | Nie |