Dragon klej do plastiku 20ml blister
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bezbarwny, agresywny i super mocny. Tworzy twarde i wodoodporne spoiny.
Parametry produktu
| Zagrożenie | Nie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon polska spółka o ograniczoną odpowiedzalnością ulica i numer: witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Dodatkowy opis produktu | Sposób użycia: 1. Przygotowanie powierzchni: Powierzchnie klejone dokładnie oczyścić z kurzu, odtłuścić (np. "Benzyną ekstrakcyjną" lub "Acetonem" DRAGON), osuszyć i w miarę możliwości dopasować do siebie. 2. Narzędzia: Klej nakładać za pomocą szpachelki lub pędzla. 3. Temperatura podczas wykonywania prac: Prace prowadzić w temp. powyżej +5 st. C (temp. powietrza, podłoża oraz klejonych elementów). 4. Zalecenia: Na jedną z klejonych powierzchni nanieść cienką warstwę kleju po czym natychmiast złączyć. 5. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Zabrudzone narzędzia przed zaschnięciem umyć "Acetonem" DRAGON. Po związaniu klej można usunąć tylko mechanicznie. Uwagi: Warunki transportowania i magazynowania: Transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w temp. +5 st. C do +35 st. C. Chronić przed dziećmi. Pozostałe uwagi: Po zakończeniu prac pomieszczenie należy intensywnie wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. Nie stosować do teflonu, polietylenu, polipropylenu oraz spienionego polistyrenu (styropianu). Klej może być agresywny do niektórych tworzyw sztucznych, w przypadkach wątpliwych należy przeprowadzić próbę na niewidocznej powierzchni. |
| Pojemność użytkowa | 20 ml |
| Czas schnięcia | 1,5 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | poliester |
| Gwarancja | zgodnie z terminem przydatności |