DrWitt function Citrus Boost o smaku cytrynowym 330 ml 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
WITAMINA C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Cytrynowy |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (20 %), regulator kwasowości- kwas cytrynowy, dwutlenek węgla, sok cytrynowy z zagęszczonego soku (0,1%), aromaty, wzmacniacz smaku-erytrytol, substancje słodzące: sukraloza i acesulfam k, barwnik-karoteny, witaminy: c, niacyna, b6, kwas foliowy, b12, biotyna i kwas pantotenowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Spożyć bezpośrednio po otwarciu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 39 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,728 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,1138 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 2,275 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 9,1 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,0637 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 4,55 %RWS |
| Witamina C | 24,24 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 30,3 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |