Dr.O.Galaretka wiśniowa 72 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Galaretka |
|---|---|
| Smak | Wiśniowy |
| Zawartość netto | 72 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, aromat. Możliwa obecność glutenu i mleka. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. czekoladowe kuleczki pokrusz na piasek. do pokruszonych płatków dodaj krem czekoladowy, wymieszaj. 2. przełóż do prostokątnej formy o wymiarach 27x17 cm, wyłożonej papierem do pieczenia. wyrównaj łyżką. 1 galaretkę rozpuść w 150 ml zagotowanej, gorącej wody. 3. masło z czekoladą rozpuść, dodaj przestudzoną galaretkę, całość zmiksuj z serkiem śmietankowym i przełóż na spód. następnie wyłóż warstwę czekoladowych herbatników. 4. 2 galaretki rozpuść w 750 ml zagotowanej, gorącej wody i odstaw do wystudzenia. 5. wiśnie wymieszaj z przestudzonymi galaretkami i odstaw do momentu tężenia galaretki. tężejącą galaretkę z wiśniami przelej na warstwę herbatników. odstaw na kilka godzin do lodówki. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 208 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 297 kJ |
| Wielkość porcji | 143 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |