Opis szczegółowy
Dr. Oetker Pisaki żelowy czerwony brokatowy 19 g
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Do dekoracji ciasteczek, pierniczków i ciast |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, woda, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające (agar, pektyny), barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, kwas karminowy, kurkumina), substancja konserwująca (sorbinian potasu) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 19 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1344 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie przechowywać w lodówce. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. przed otwarciem tubkę delikatnie ugniatać palcami przez ok. 1 min dla uzyskania jednolitej struktury masy. 2. stosować tylko na suchą i zastygłą powierzchnię. 3. po udekorowaniu każde ciasteczko osobno odstawić na kilka godzin do zastygnięcia dekoracji. 4. po otwarciu zużyć w ciągu 30 dni. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 276 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1171 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |