Dr. Oetker Pisaki smak czekolada i karmel 76 g (4 tubki) X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pisaki o smaku czekolady deserowej, mlecznej i białej oraz karmelu pozwolą stworzyć wyjątkowe dekoracje na każdą okazję. Rysuj fantazyjne wzory, pisz słodkie dedykacje i ciesz się kreatywną zabawą. Doskonałym tłem dla Pisaków mogą być Polewy czekoladowe Dr. Oetkera. Możesz też dekorować bezpośrednio na suchych powierzchniach ciasta.
Po aplikacji Pisaki szybko zastygają, dlatego szczególnie polecamy je do dekorowania pierniczków i ciasteczek.
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Pisaki o smaku czekolady deserowej, mlecznej i białej oraz karmelu pozwolą stworzyć wyjątkowe dekoracje na każdą okazję. rysuj fantazyjne wzory, pisz słodkie dedykacje i ciesz się kreatywną zabawą. doskonałym tłem dla pisaków mogą być polewy czekoladowe dr. oetkera bądź kolorwe lukry. możesz też dekorować bezpośrednio na suchych powierzchniach ciasta.po aplikacji pisaki szybko zastygają, dlatego szczególnie polecamy je do dekorowania pierniczków i ciasteczek. |
| Składniki | Cukier, woda, oleje roślinne (palmowy i rzepakowy), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobie modyfikowane, cukier karmelizowany, barwniki (karmel, karoteny), aromaty (zawierają mleko), emulgatory (monostearynian polioksyetylenosorbitolu, lecytyny słonecznikowe), substancja konserwująca (sorbinian potasu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (pektyny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 76 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 342 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1597 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 72 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |