Dr. Oetker Mix dekoracji cukrowych Super Bohater 76g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Super Bohater – każdy z nas jest super
Mix czterech posypek w biało-niebieskiej kolorystyce pozwoli na fantastyczne udekorowanie słodkości dla każdego bohatera. Perełki małe i duże idealnie komponują się z cukrowymi gwiazdkami. Całość stylizacji dopełni kolorowa posypka.
Pamiętaj, aby wypieki dekorować przed zastygnięciem lukru, albo polewy. Kremy i masy najlepiej dekorować tuż przed podaniem.
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Torty, ciasteczka |
| Składniki | Cukier, dekstroza, mąka ryżowa, syrop glukozowy, koncentraty ze spiruliny, rzodkiewki, cytryny, czarnej porzeczki, marchewki, hibiskusa i słodkiego ziemniaka, skrobia modyfikowana, tłuszcz kakaowy, olej kokosowy, barwniki (antocyjany, indygotyna, błękit brylantowy fcf), substancje zagęszczające (tragakanta , guma arabska), substancje glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba, szelak), kwas (kwas cytrynowy), sól, aromat, substancja przeciwzbrylająca (talk). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 76 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 377 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1685 kJ |
| Wielkość porcji | 78 g |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 90 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|