Dr. Oetker Mini Babeczki smak waniliowy z kropelkami czekolady 250 g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mini Babeczki smak waniliowy z kropelkami czekolady.
24 mini babeczki o pysznym, waniliowym smaku w kolorowych foremkach i z mnóstwem kropelek czekolady. Wystarczy wymieszać łyżką!
Parametry produktu
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, 20% kropelki czekoladowe (cukier, masa kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny słonecznikowe)), skrobia pszenna, proszek do pieczenia (mąka pszenna, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu)), glukoza, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), aromat, aromat wanilii bourbon. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 453 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1885 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30,4 g |
| Cukry | 22,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 39,7 g |