Dr. Oetker Masa śmietanowa o smaku śmietankowym 56g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jeśli masz ochotę na lekki, śmietanowy tort, albo ciasto z delikatną bitą śmietaną, wypróbuj pyszną Masę śmietanową o smaku śmietankowym Dr. Oetkera. To pierwszy na rynku produkt, który po dodaniu do bitej śmietany tworzy puszystą, a zarazem stabilną Masę śmietanową do ciast i tortów. Masa śmietanowa utrzymuje długo dekoracyjne kształty bitej śmietany i nie podchodzi wodą.
Parametry produktu
| Typ | Śmietanka w proszku |
|---|---|
| Przeznaczenie | Masa w proszku do przyrządzenia bitej śmietany |
| Składniki | Cukier, skrobia modyfikowana, 2% śmietanka w proszku, aromaty, barwniki (karoteny), sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 56 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 302 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1250 kJ |
| Wielkość porcji | 46 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |