Dr. Oetker Mała księżniczka Mix dekoracji cukrowych 78 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
W zestawie „ Mała Księżniczka” znajdziesz, aż cztery różne dekoracje. Cukier różowy błyszczący i eleganckie białe perły skrzą się wspaniałym blaskiem. Pastelowe serduszka i cukrowa różowa posypka uzupełniają ten wyjątkowy zestaw.
To idealny produkt do wszelkich dziewczęcych, a także walentynkowych stylizacji. Dekoracje pięknie prezentują się na białym lub różowym lukrze i kremie. Można przy ich pomocy wyczarować bajkową koronę , uroczy pantofelek i błyszczące serce. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby zamienić swoje ciasto w prawdziwie bajkowy poczęstunek dla małych i dużych Księżniczek.
Pamiętaj, aby wypieki dekorować przed zastygnięciem lukru, albo polewy. Kremy i masy najlepiej dekorować tuż przed podaniem.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 78 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, dekstroza, mąka ryżowa, skrobia modyfikowana, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, olej kokosowy, substancja zagęszczająca (tragakanta), koncentraty ze słodkich ziemniaków, rzodkiewki, jabłka i soku z buraka, aromaty, barwniki (antocyjany, błękit brylantowy fcf), substancje glazurujące (szelak, wosk carnauba), kwas (kwas cytrynowy), sól, substancja przeciwzbrylająca (talk). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 377 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1678 kJ |
| Wielkość porcji | 78 g |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 91 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |