Dr. Oetker Kopiec Shreka 301 g (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Dr. Oetker Kopiec Shreka 301 g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka do wypieków |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do przyrządzenia ciasta i masy kopiec shreka |
| Składniki | Cukier, maka pszenna, skrobia pszenna, 8,3% żelki o smaku owocowym (syrop glukozowy, cukier, sok jabłkowy z koncentratu, żelatyna wieprzowa, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty , olej słonecznikowy, barwniki (antocyjany, ekstrakt z papryki, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin), ekstrakt z marchwi, ekstrakt kurkumy, substancja glazurująca (wosk carnauba)), proszek do pieczenia (substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), mąka pszenna), skrobia ryżowa, skrobia modyfikowana, emulgatory (estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glukoza, aromaty, karmel w proszku (syrop glukozowy, maltodekstryna, cukier), barwniki (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, karoteny), sól. możliwa obecność mleka. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 301 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 244 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. pamiętaj o schłodzeniu śmietanki, aby dobrze się ubiła. piekarnik nagrzej do temp.180? (bez termoobiegu). okrągłą formę wysmaruj tłuszczem lub wyłóż papierem do pieczenia. mieszankę do ciasta wsyp do miski, dodaj masło lub margarynę, jajka i mleko (wszystkie składniki w temp. pokojowej). całość miksuj na najwyższych obrotach przez ok. 3 min do uzyskania gładkiej konsystencji. ciasto rozłóż równomiernie w formie. 2. wstaw do nagrzanego piekarnika i piecz na środkowym poziomie. temperatura pieczenia: ok. 180°? czas pieczenia: ok. 30-35 min 3. upieczone ciasto oddziel ostrym nożem od brzegów formy, zdejmij obręcz i wystudź. wyłóż ciasto na płaski talerz, wydrąż miąższ na głębokość ok. 0,5 cm zostawiając na brzegu 1 cm nienaruszonego ciasta. okruchy przełóż do miski i równomiernie rozkrusz. 4. masę można ubijać po ostudzeniu i wydrążeniu ciasta. mocno schłodzoną śmietankę wlej do wysokiego naczynia. dodaj mieszankę do masy i ubij na sztywno. masę wyłóż na wystudzony spód ciasta, a następnie całość posyp pokruszonym ciastem tworząc kształt kopca. ciasto może się obsypywać - to typowe dla kopca shreka. udekoruj żelkami w kształcie robaków. do momentu podania ciasto najlepiej przechowywać w lodówce. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 276 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 597 kJ |
| Wielkość porcji | 52 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,69 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 34 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |