Dr. Oetker Ekstrakt Wanilia Bourbon z Madagaskaru 30 ml X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Intensywny efekt aromatyzowania wypieków, deserów, dań, sosów i napojów. Dozowanie to ok. 2 - 4 łyżeczki na 250 g mąki. Wanilia Bourbon z Madagaskaru jest najbardziej cenioną wanilią świata. Na jej bazie otrzymany ekstrakt niesie ze sobą to co natura ma najlepsze, czyli wyciąg z najwyższej jakości lasek wanilii Bourbon. Płynna konsystencja z nasionkami wanilii doskonale rozprowadza się w składnikach potraw, nadając im charakterystyczny smak i zapach. Ekstrakt nie zawiera alkoholu. Przed użyciem wstrząśnij.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Dodatek smakowy |
|---|---|
| Składniki | Cukier inwertowany, syrop glukozowy, woda, ekstrakt z wanilii, 0,6% ziarna wanilii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 ml |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 244 dni (dzień) |
| Pojemność | 30 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 638 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 264 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1123 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 67,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 67,3 g |