Dr. Oetker Ekstrakt Migdał z Maroka 30ml X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Intensywny efekt aromatyzowania wypieków, deserów, dań, sosów i napojów. Dozowanie to ok. 2 łyżeczki na 250 g mąki. Ekstrakt z najszlachetniejszych orzechów świata, czyli z nasion migdałowca ze złotego Maroka. Niesie ze sobą to co natura ma najlepsze. Płynna konsystencja doskonale rozprowadza się w składnikach potraw, nadając im charakterystyczny świeży smak i zapach marokańskich plantacji migdałów. Ekstrakt nie zawiera alkoholu.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Dodatek smakowy |
|---|---|
| Składniki | Olej rzepakowy, ekstrakt z migdałów |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 ml |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 427 dni (dzień) |
| Pojemność | 30 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 638 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 900 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3700 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 100 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |