Dr. Oetker Cukier wanilinowy XXL 43g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cukier wanilinowy Dr. Oetkera - Porcja XXL w nowym, praktycznym opakowaniu z zamknięciem „strunowym”. Tylko ten rodzaj opakowania sprawia, że Cukier wanilinowy zarówno łatwiej się dozuje (brzeg opakowania jest sztywniejszy i nie zagina się) jak i przechowuje. Po otwarciu torebki, można ją ponownie szczelnie zamknąć. Daje to gwarancję zachowania doskonałego smaku i aromatu Cukru wanilinowego na dłużej. Dzięki większej gramaturze Cukru - „Porcja XXL”, wystarczy go na więcej pysznych ciast, deserów i słodkich dań. Dozowanie: 2 łyżeczki Cukru wanilinowego aromatyzują ok. 500 g mąki.
Parametry produktu
| Typ | Cukier waniliowy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dodatek do pieczenia |
| Składniki | Cukier, aromat (etylowanilina) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 43 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1691 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 99,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 99,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|