Opis szczegółowy
Herbatniki z kremem 43 %, o smaku cytrynowym.
Parametry produktu
| Typ | Markizy |
| Smak | cytrynowy |
| Dodatki | Z kremem |
| Zawartość netto | 36,6 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, rzepakowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: e503, e500, e450; glukoza, sól, emulgator: e322 (z rzepaku); śmietanka w proszku, aromaty, środek do przetwarzania mąki: e223 ( siarczyny); proszek cytrynowy 0,16 % (w kremie), barwnik: e100; regulator kwasowości: e330. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Krótki opis marketingowy | Kremówka morelowa dekorowana |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 525 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 513 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2145 kJ |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |