Dorsz czarny polędwica ok. 100-200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Element dorsza czarnego wycięty (uformowany) z fileta pozbawionego części brzusznej, głowowej i ogonowej. Rozmrażana.
Parametry produktu
| Składniki | Dorsz czarny ( czarniak ) |
|---|---|
| Gatunek ryby | Dorsz |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Świeże |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Norwegia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Część ryby | Polędwica |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pollachius virens |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Wody Islandii i Wysp Owczych (Podobszar V) |
| Stopień obrania | Polędwica |
| Stopień rozdrobnienia | Polędwica |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 100 - 200 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |