Doritos Nacho Cheese 100 g X14
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chipsy kukurydziane o smaku serowym
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Słodki, Chili |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kukurydza, olej rzepakowy, przeciwutleniacze (ekstraktyz z rozmarynu, kwas askorbinowy, mieszanina tokoferoli, kwas cytrynowy), maltodekstryna, serwatka w proszku z mleka, mąka pszenna (zawiera wapń, żelazo, niacynę, tiaminę), sól, ser w proszku z mleka, pomidor w proszku, aromaty (zawierają mleko), cebula w proszku, maślanka w proszku z mleka, chlorek potasu, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), czosnek w proszku, białka mleka, glukoza, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), barwniki (ekstrakt z papryki, annato biksynya, karmel), przyprawy, cukier, odtłuszczone mleko w proszku. może zawierać soję i inne zboża zawierające gluten |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 24/26 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 161 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | W temperaturze otoczenia |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,34 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 501 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2096 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 629 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,7 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |