Doritos Nacho 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Serowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kukurydza olej kukurydziany preparat aromatyzujący [maltodekstryna, serwatka z mleka, mąka pszenna, sól, ser w proszku z mleka, pomidor w proszku, aromaty (zawiera mleko), cebula w proszku, maślanka z mleka, chlorek potasu, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), czosnek w proszku, białka mleka, glukoza, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), barwniki (ekstrakt z papryki, annato, karmel), przyprawy, cukier, odtłuszczone mleko w proszku] |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,32 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 503 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2103 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 631 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,9 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |