Doritos Hot Corn 180g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chipsy kukurydziane o smaku ostrej papryki
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Paprykowy |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kukurydza, oleje roślinne (słonecznikowy, kukurydziany, rzepakowy, w zmiennych proporcjach), preparat aromatyzujący [serwatka z mleka w proszku, sól, cebula w proszku, czosnek w proszku, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), papryka, chlorek potasu, aromaty, kmin rzymski, barwnik (ekstrakt z papryki), papryka chilli, preparat serwatkowy z mleka, regulator kwasowości (kwas jabłkowy)] |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 169 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,39 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 496,0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 149,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2072,0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 622,0 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |